Tepovanie sedacích súprav, aut, matracov a iného

Zabezpečujeme kompletné hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov, matracov, sedačiek, rohových lavíc, stoličiek a každého čalúneného nábytku.

 

Služby poskytujeme v domácnostiach, hoteloch, kanceláriách, herniach, atď.

 

Hĺbkové tepovanie je veľmi dôležité, lebo ním odstránime zažratú špinu ale aj nežiaduce pachy a roztoče, ktoré môžu byť nebezpečné pre alergikov. Čistíme aj cez víkendy a sviatky, v prípade celodenných prevádzok je možné čistenie aj v nočných hodinách.

Používame len prípravky, ktoré sú legislatívne schválené, sú šetrné k ľuďom, s najnižším negatívnym vplyvom na životné prostredie pri zachovaní vysokej účinnosti.

Postup pri tepovaní - Extrakčné čistenie

Extrakčná metóda je jedna z najúčinnejších metód čistenia, tepovania a čalúnenia kobercov.
Pred tepovaním dôkladne povysávame všetky nečistoty z čistenej plochy. Pod tlakom nastriekame čistiaci prostriedok Kärcher, ktorý necháme chvíľu pôsobiť, aby sme dosiahli požadovaný výsledok. Následne použijeme tepovač Kärcher, ktorý dôkladne odsáva vodu a nečistoty do zbernej nádoby tepovača.

Keďže sa pri tomto postupe nečistoty mechanicky uvoľnia, nie sú zatláčané späť do čisteného povrchu ale sú ihneď odsaté a tým dosiahneme požadovaný výsledok. Puzzi 10/1 je profesionálny stroj, takže čistená plocha neostáva mokrá ale len jemne vlhká.

Používame rýchlo schnúce prostriedky od firmy Kärcher aby sme urýchlili dobu schnutia, avšak dĺžka schnutia závisí aj od teploty a vlhkosti v miestnosti (zvyčajne je to od 3 do 9 hodín).

Ako prebieha tepovanie sedačiek, matracov a kobercov?

Pred tepovaním sa tepovaná plocha musí skontrolovať a nanesie sa prvá vrstva čistiaceho prostriedku. Následne sa plocha extrakčne namočí profesionálnym čistiacim prostriedkom. Neskôr sa musia fľaky manuálne narušiť, aby sa odstránili. Po kompletnom namočení sa prípravok pomocou tepovacieho prístroja vytiahne von a spolu s ním sa vytiahnu aj všetky škvrny a nečistoty.

Tepovací prístroj zabezpečí to, že sa z tepovaného materiálu kompletne vytiahne čistiaci roztok a zabráni sa tak tvorbe plesní. Na tepovanie používame iba profesionálne prostriedky a stroje.

Proces mokrého tepovania zabezpečí to, že sa z tepovaného materiálu odstránia všetky fľaky a nečistoty, zápach a materiál sa celkovo „oživí“.

tepovanie-foto-4
tepovanie-foto-1
tepovanie-foto-2
tepovanie-foto-3

Presná suma sa určí až priamo na mieste pri výkone práce alebo vopred po zaslaní foto/video dokumentácie.

Uvažujete nad tepovaním priestorov?

Ozvite sa nám. Sme k dispozícii 24 hodín denne.