Likvidácia ploštíc do 24 hodín

Trápia Vás ploštice? Zbavte sa ich čo najskôr! Ponúkame Vám likvidáciu a odstránenie ploštíc (ploštica posteľná) už za 24 hodín.

Používame najúčinnejšie 4.zložkové insekticídy proti plošticiam, ktoré majú 100% účinok.

Zistite či máte doma ploštice !

Najdôležitejšie je vedieť identifikovať či sa jedná o ploštice a následne rýchlo konať, kým sa nerozšíria a nezamoria celý dom či byt, ostatné časti nábytku.

Tu je zoznam 3 najdôležitejšich príznakov, že sa jedná o ploštice.

1. Ľudským okom ich je veľmi ťažko sporozovať, sú veľmi malé.

2. Spôsobujú neprijemné červené štipance na tele a svrbenie.

3. Najčastejšie ich nájdete v týchto miestach

Používame len prípravky, ktoré sú legislatívne schválené, sú šetrné k ľuďom, s najnižším negatívnym vplyvom na životné prostredie pri zachovaní vysokej účinnosti.

Pre likvidáciu ploštíc je dôležitý monitoring

Miesta výskytu ploštíc: Konštrukcie postelí, matrace, nábytok v blízkosti postele,  sedacie súpravy, stoličky, za lištami podlahy, zásuvky, nočné stolíky, záhyby záclon, koberce a obrazy. Ploštica posteľná (iné názvy zastarano bzdocha posteľná, nesprávne ploštica domáca, lat. Cimex lectularius) je známy dočasný parazit teplokrvných stavovcov vrátane človeka patriaci medzi bzdochy.

Zaisťujeme kompletnú likvidáciu ploštíc, ktoré sú nadmerne odolné proti bežným postupom a prípravkom. Využívame pri tom skúsenosti v likvidácii ploštíc, revolučné technológie. Za likvidáciu ploštíc ručíme a ponúkame aj expresné služby do 24 hodín Non Stop. Zverte sa do rúk certifikovaným špecialistom a odbornej likvidácii ploštíc efektívne, rýchlo a diskrétne šetrne k Vášmu domovu.

Priebeh likvidácie ploštíc

Pred úspešnou likvidáciou ploštíc je nutné neprenášať nábytok, dodržiavať pokyny technika pred a po likvidácii ploštíc, nepoužívať voľne dostupné univerzálne postreky, ktoré vôbec nefungujú len spôsobia väčšiu odolnosť – rezistenciu, ale bezodkladne kontaktovať certifikovanú firmu, ktorá Vás prevedie úspešnou likvidáciou ploštíc k spokojnému spánku. Používame dvojzložkové insekticídy – novinka na trhu v závislosti od zamorenia  a najnovšie technológie v rámci vývoja vo svete. Pre úspešnú likvidáciu ploštíc je potrebné držať krok s vývojom.

Profesionálnu likvidáciu ploštíc zabezpečujeme pre domy, byty, bytové spoločenstvá, hotely, ubytovne a penzióny. Požívame 4-zložkové insekticídy, ktoré zabijú ploštice aj ich vajíčka. Zároveň je bezpečný, ekologický a nebráni bežnému užívaniu priestorov.

Na úspešnú likvidáciu ploštíc poskytujeme záruku. Podmienkou uplatnenia je dodržiavanie pokynov technika pri zásahu. Likvidácia ploštíc prebieha efektívne a bez zbytočných zásahov do prevádzky domácností alebo ubytovacích zariadení.

Pôsobíme v celej SR, 7 dní v týždni, 24 hodín denne, nonstop. Doprava zdarma, priaznivá cena. Diskrétne prídeme na miesto neoznačeným vozidlom, nikto z okolia sa nedozvie o Vašom probléme.

Cenu Vám vyhotovíme pri konzultácii v závislosti od náročnosti, veľkosti plochy a prostredia, alebo na základe foto/video dokumentácie z miesta realizácie.

Ako ploštica vypadá a ako ju rozpoznať?

Veľkosť tela dospelej ploštice je cca 5-9 mm ( samec ploštice je o niečo menší ), napáda svoje obete spiace za tmy. Telo ploštice býva sploštené, oválne, hrdzavočervená ( v závislosti od nasania krvi ). Samička kladie vajíčka priebežne po nasatí do vybraných úkrytov. V priebehu života nakladie 400 – 500 vajíčok, ktoré prilepuje k podkladu a tak sa nedajú vytriasť. Z vajíčka sa liahne nymfa, ktorá sa 5 x zvlieka až do dospelého jedinca. Dĺžka života ploštice posteľnej je 4 mesiace až 1,5 roka. Celý cyklus vývoja ploštice posteľnej je závislý od teploty, pri optimálnej izbovej teplote 25 °C trvá vývojový cyklus len mesiac.

dddplostice

Kde sa ploštice skrývajú?

  1. Matrace a postele: Ploštice sa môžu ukrývať v puklinách matracov, v postelnej bielizni, či pod posteľným rámom.
  2. Podlahy a koberce: Ploštice môžu vstupovať do podlahových štrbin alebo sa ukrývať v kobercoch.
  3. Nábytok: Ploštice sa môžu skrývať v trhlinách nábytku, za obrúčkami alebo v špárách v nábytku.
  4. Elektrické zásuvky a obvody: V niektorých prípadoch môžu ploštice hľadať úkryt v elektrických zariadeniach alebo za obvodmi.
  5. Štrbiny v stenách: Ploštice sa môžu ukrývať v štrbínach, puklinách alebo otvoroch v stenách.
  6. Tašky a oblečenie: Ak ste boli v kontakte s miestom, kde sa vyskytujú ploštice (napríklad v hoteli), môžu sa prenášať aj vo vašich taškách alebo oblečení.

Čím sa ploštice živia?

Ploštice sú parazitické hmyzy, ktoré sa živia krvou svojich hostiteľov. Ich potravou je krv teplokrvných živočíchov, vrátane ľudí. Ploštice nemajú schopnosť samostatne vytvárať potravu a sú úplne závislé na krvi svojich hostiteľov pre svoje prežitie a rozmnožovanie.

Ploštica dokáže hladovať až 35 týždňov pri teplote prostredia 22 °C. Krv sajú v noci 5-10 minút, uštipnutie spôsobuje u väčšiny ľudí vznik spočiatku bolestivé, neskoršie svrbiace štípance, často nepravidelného obrysu s priemerom 1-3 mm.

Štípance sa nachádzajú hlavne na obnažených miestach tela nepokrytých bielizňou na rukách, krku,  nohách a hlave, často i na chodidlách. Silnejšie uštipnutie u citlivých ľudí sprevádza horúčka, opuchy a niekedy aj žihľavkové vyrážky po celom tele.

Akým spôsobom ploštice škodia?

Všetky vývojové štádiá sajú krv a obťažujú svojou prítomnosťou. Sú svetloplaché, ožívajú a štípu v noci, čím nám narúšajú spokojný spánok, uštipnutie necítime a zbadáme ho až ráno je nepríjemné a svrbí. Výskyt ploštice je veľmi negatívny a pôsobí na psychiku ľudí ( strata spánku, depresie, alergické reakcie ).

V prípade ubytovacích zariadení ploštice znamenajú taktiež vysoké finančné straty, poškodenie dobrého mena a ohrozenie budúceho podnikania.

Pri podozrení na výskyt ploštíc musíte vyhľadať odborníka, ktorý Vaše podozrenie overí v pozitívnom prípade určí vhodný postup likvidácie ploštíc. Pri zistení výskytu ploštíc vždy hrozí nebezpečenstvo ich rozšírenia do susedných bytov, izieb a objektov

Likvidácia a odstránenie ploštice postelnej.

Ozvite sa nám a zbavíme Vás ploštíc. Odstránime ploštice z Vášho priestoru.